Lipoliza iniekcyjna


Zabieg Cena
Podbródek150PLN
Brzuch380 PLN
Krętarz bryczesy380 PLN
Wewnętrzna strona ud380 PLN
Kolana220 PLN
Każda dodatkowa ampułka99 PLN

Wyszczuplanie


Lipoliza to obecnie najnowocześniejsza i BEZBOLESNA metoda WYKONYWANA PISTOLETEM medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej, polegająca na deponowaniuu w tkankę tłuszczową mieszanki preparatów np. L-karnityny lub krzemionki organicznej. Zabiegi tego typu stają się na świecie alternatywą dla bolesnych zabiegów jak odsysanie tłuszczu (liposukcja). Jest to obecnie najbezpieczniejsza i relatywnie tania medyczna metoda efektywnego usuwania tkanki tłuszczowej z danego obszaru.

Odchudzanie


Na czym polega LIPOLIZA?
L-karnityna przyspiesza metabolizm tłuszczu. Największe efekty modelowania sylwetki osiągane są u pacjentów z nagromadzeniem tłuszczu, który w wyniku diety oraz ćwiczeń fizycznych niemożliwy jest do redukcji. U pacjentów z dużą i rozległą otyłością zabieg ten jest nieskuteczny. Najczęściej lipoliza wykonywana jest w okolicach nadmiernych nagromadzeń tkanki tłuszczowej: podbródka i brody, policzków, brzucha, ud oraz pośladków.

Efekty, jakie otrzymujemy po zabiegu to utrata kilku cm w obwodzie w miejscu podania preparatu. W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej wystarczą zwykle 2-3 zabiegi. Jeżeli natomiast tkanka tłuszczowa jest gruba i obfita, ilość zabiegów musi być zdecydowanie większa.

Lipoliza to jedyna bezpieczna medycznie a jednocześnie niezwykle skuteczna metoda usuwania tkanki tłuszczowej.

Odstępy pomiędzy zabiegami powinny wynosić 2 tygodnie.
Aby przyspieszyć efekt zaleca się wykonywanie masażu próżniowego ( dermomasażer lub bańka chińska).


– ciąża i karmienie piersią
– infekcje skóry, szczególnie w miejscach podawania
– patologiczna otyłość
– nadmierna otyłość
– sclerosis multiplex / stwardnienie rozsiane
– padaczka