Nowości

Medycyna Estetyczna

Nasz salon rozpoczął współpracę z dr n.med. Marcin Repetowski lekarzem medycyny estetycznej, chirurgiem głowy i szyi oraz specjalistą otolaryngologiem. Jest związany zawodowo z dwoma miastami – Łodzią i Warszawą. W Łodzi tworzy zespół Kliniki Chirurgii Plastycznej Twarzy i Laryngologii i wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej i laryngologologicznej. W Warszawie przez wiele lat był związany z Wojskowym Instytutem Higieny i Epidemiologii, jest członkiem Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy.

 

Promocje

LIPOLIZA PRZEŁOM W ODCHUDZNIU usuwania tkanki tłuszczowej 

                              

Lipoliza to obecnie najnowocześniejsza i BEZBOLESNA metoda WYKONYWANA PISTOLETEM  medycyny  estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej, polegająca na deponowaniuu w tkankę tłuszczową mieszanki preparatów np. L-karnityny lub krzemionki organicznej. Zabiegi tego typu stają się na świecie alternatywą dla bolesnych zabiegów jak odsysanie tłuszczu (liposukcja). Jest to obecnie najbezpieczniejsza i relatywnie tania medyczna metoda efektywnego usuwania tkanki tłuszczowej z danego obszaru.                                                    cena 380,00 PLN 

Odchudzanie proslim gold ELEKTROSTYMULACJA

Rewolucyjne urządzenie do wyszczuplania i liftingu (20 min.= 4h ćwiczeń w siłowni), które zawiera 5 programów przeznaczonych do modelowania sylwetki i korygowania problemów estetycznych, takich jak, np. cellulit, zwiotczenie skóry, zmarszczki.W trakcie zabiegu następuje intensywna praca mięśni, energia jest pobierana z rezerw tłuszczu, co prowadzi do zmniejszenia obwodów ciała, poprzez zmniejszenie pokładów tłuszczu. Następuje spadek masy ciała i ogólna poprawa sylwetki. Aktywizacja metabolizmu wpływa również na zmniejszenie apetytu, co dodatkowo wspomaga proces wyszczuplania i utraty zbędnych kilogramów! Proslim Gold to doskonały, nowoczesny system wspomagający zdrowe odchudzanie oraz kształtowanie i modelowanie sylwetki.

Cena przed promocją: 55,00 PLN

Cena promocyjna: 40,00 PLN

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Pragniesz natychmiastowych efektów? Już dziś mamy dla Ciebie doskonałą promocję mezoterapii igłowej na całą twarz. Zabieg ten doskonale zniweluje niedoskonałości natury, zapomnisz o zmarszczkach .

 

Cena promocyjna: 350,00 PLN

Lipolaser

 

 

NOWOŚĆ w odchudzaniu LIPOLASER urządzenie wykorzystujące laser diodow działając  na komórki tłuszczowe nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych, nie niszczy błon komórek tłuszczowych tylko w kontrolowany sposób znacznie zmniejsza ich zawartość i objętość w cenie zabiegu  jest równiez elektrostymulacja . 


 

Cena promocyjna: 130,00 PLN